Follow by Email

nedeľa 15. novembra 2015

Školenia ináč - Lean Akadémia

Chodíte na školenia a semináre? Vzdelávate sa a máte pocit že školou to nekončí.  Ak ste odpovedali na tieto otázky kladne, bude Vás celkom isto zaujímať nový náš nový projekt Lean Akadémie. 


Absolvoval som osobne veľa školeni a môžem zodpovedne prehlásiť že niektoré boli len prerozprávané informácie. Dnes keď máme internet či socialné siete, knihy, časopisy,          je pomerne ľahké nájsť informácie. Lenže samotné informácie (nech sú akokoľvek kvalitné) nie sú všetko. Len počuť niečo nestači. Na to aby sme sa niečo naučili potrebujeme viac. Možno ste to zažili: hlava po školení nabytá poznatkami, potrebovali ste čas na strávenie     a spamätanie sa. Prišli ste späť do práce a to čo ste sa naučili, teóriu, ste nevedeli použiť v praxi. Prečo? Dôvodov môže byť viacej, vyberiem len jeden. Chýbajúca interaktivita. Náš mozog si nevedel priradiť nové informácie ku konkrétnym situáciam. Ja osobne si potrebujem veci "ochytať", prežiť teóriu. Keď si môžete vyskúšať princípy štíhlej výroby na vlastnej koži a viete porovnať ako vplývaju zmeny vstupov na výstupy, učenie dostane úplne iný rozmer. Čo si vyberiete: iba teóriu, iba powerpoint, alebo zážitok v reálnych podmienkach? 

Skvelá správa je, že už tento piatok 20.11.2015 otvárame Lean Akadémiu, kde dochádza k spojeniu teórie s praxou na jednom mieste. V našich priestoroch školíme a trénujeme výrobných i nevýrobných pracovníkov modernými metódami. Princípom je škola hrou na reálnej montážnej linke. Tu si môžete "ochytať" výrobné princípy, ktoré fungujú.  Každý študent Lean Akadémie získa praktické vedomosti z oblasti riadenia výroby, kvality, štíhlej výroby (LEAN) a komunikácie.

Tešíme sa na Vás.
Kedy?: piatok, 20. novembra 2015 o 15:0
Kde?: Železničná 56, Senec 


48°12'37.4"N 17°24'27.3"E

(tím lean akadémie)
LeanAkadémia-nový koncept vzdelávania na Slovensku

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára